Психологія і дизайн.

12.03.2020. - Марія Гутак - засновниця DS Mary

Як допомагає психологія в розробці проектів дизайну інтер'єру, ландшафту чи фасаду будинків?

Виходячи з психологічної освіти та досвіду я можу сказати, що психологія дуже важлива в розробці дизайн-проектів інтер'єру, ландшафтного дизайну чи дизайну фасадів будинків. В даному випадку ми говоримо про кожну людину окремо і в тому як фунціонує психіка та її вплив на навколишнє середовище.

В основному зв'язком між психікою і навколишнім середоивщем є поняття комфорту. Комфорт для людини - це все! В більшості випадків дизайнери працюють по стилях, опитуючи клієнта вони стараються отримати тільки певну інформацію щодо видимих побажань клієнта. Не маючи знань , які б їм допомогли ще більше заглибитись в клієнта дизайнери часто дублюють свої проекти. Часто, дивлячись на фото проектів дизайн-студій, можна сказати, що вони всі однакові, часто холодні. Дизайнери часто взагалі не вникають в потреби клієнтів, а просто беруть замовлення і розробляють два варіанти і вони стоять на тому що людина або обирає або вона просто хоче щось видумувати і таких клієнтів вони не слухають.

Психологічний комфорт важливий бо якщо дизайнер має психологічні знання то він може "розкусити" глибинні думки і побажання кожного клієнта.

Ми відмінні від інших дизайн-студій бо ми в своєму підході враховуємо все. Часом клієнт може озвучити якусь може навіть смішну репліку, але ми звертаємо увагу саме на це. Бо це є вияв внутрішнього Я людини і смішним воно бути ніколи не може! Саме такі ізюминки і відрізняють у нас проект від проекту. Хтось хоче одне, а хтось зовсім інше. Комусь подобається одне, а хтось буде навіть це висміювати. Але це не означає, що той кому щось подобається то не має права це мати! Жити в тому дизайні буде саме та людина, а не та, що любить критикувати.

Психологія в дизайні є дуже помічним аспектом і вона проявляється на кожному етапі розробки проекту, а також супроводі і в ремонтних роботах. Бо дизайн-проект це не тільки 3Д візуалізація. З цієї 3Д візуалізації потім треба зробити все в реальності.

Дуже важливо бути всебічними. Часто дизайнери просто роблять тільки те, що їх навчили. Один, наприклад, клієнт сказав мені прямо, коли ми здали проект йому:"Але, щоб ви потім трубки не кидали". Оказалося, що він вже не раз мав справу з дизайнерами і проект проектом, а ремонти робити треба. І дизайнер не справився з своїм завданням. Треба знати, що 3Д візуалізцію зробити не важко і багато є фрілансерів, які вам запропонують досить низькі ціни, але майте на увазі, що ваші проблеми почнуться саме з таких дизайнерів в процесі ремонтів.

В розробці дизайн-проектів важливе все!

Ми запрошуємо вас до нас в нашу дизайн-студію Mary в Івано-Франківську справді за всебічним підходом в дизайні, що в результаті вам гарантує хороший результат і задоволення.

Паралельно до дизайну у нас працює напрям ремонтних бригад і наш бригадир досить досвідчений і ми спокійно беремось за ремонти під ключ, і розвантажуємо наших клієнтів повністю. Ми розробляємо детальний кошторис на ремонтні послуги і в нас помірні також ціни.

Запрошуємо до нас в Івано-Франківськ! Ми також займаємось дистанційним проектування і кожен клієнт може перебувати на відстані, але знати, що ми зробимо роботу так як потрібно!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!