Тренди 2020 в ландшафтному дизайні.

12.03.2020. - Уляна Івасів - ландшафтний дизайнер

Клумба в ландшафті

У цьому році на присадибній ділянці буде актуальним мінімалізм. Мінімум декору, лаконічність у всьому. Завдяки цьому ділянка буде виглядати природно і потреба у догляді за такою територією мінімальна.

Декоративні панелі. Легкий спосіб оновити свій дім – це використати декоративні стінові панелі.

Одним з найактуальнішим, являється “сенсорний сад”. Такий сад радує не тільки візуально, а і фізично. В якості наповнення саду використовуються різні матеріали. Це може бути галька, кора, пробки від винних пляшок, сіно, пісок і подібні рельєфні матеріали.

Якщо Ви любитель грядок, але у Вас недостатньо місця на території, то тренд вертикальних грядок саме для Вас! Ви можете розмістити грядки, клумби на паркані, стінах будов чи спеціальних конструкціях. Завдяки такому розміщенню не загромаджується територія і догляд за такими грядками, клумбами незначний.

У моду цього року ввірвалась архітектурна форма – пергола! Виникла вона відносно недавно в XIX столітті, популярності набула великої, особливо в Італії. Всі ми бачили фото, як біля будиночків десь в італійському містечку в’ється виноград на опорі, так –от, ця опора і є перголою. Установити її можна при вході на ділянку, посадивши біля неї витку троянду, чи будь-яку іншу рослину.

Якщо Ви любитель класичного стилю, то можемо порадити застосувати в дизайні прямі лінії, правильні квадрати, прямокутники, трикутники, розділити ділянку на частини із чіткими лініями.

Якщо Ви проживаєте не в приватному будинку , а квартирі, не засмучуйтесь! Трендом 2020 року є озеленення балконів, дахів, терас. Присутність природи на своєму балконі можна створити самому. Висадіть декілька невеликих кущів, квітів у горщики, поставте лаву, та насолоджуйтесь!

Любителях яскравих кольорів теж буде по душі тренд- яскравих клумб! Чим більше кольорів буде на вашій ділянці, тим краще. Використовувати можна не тільки квіти, а і рослини з яскравим листям, наприклад фіолетовим, срібним. Також можна прикрашати грунт між рослинами, використовуючи каміння, мульчу.

Отже, підбивши все вище сказане, можна зробити висновки, що у цьому році актуальним являється все те, що Вам по душі! Творіть, радуйте себе та близьких!

Запрошуємо вас в дизайн-студію Mary в Івано-Франківськ за своїм ландшафтниv дизайном.

Паралельно до дизайну у нас працює напрям ремонтних бригад і ми можемо втілити наш проект в життя. Ми розробимо кошторис на ремонтні послуги і в нас помірні ціни.

Запрошуємо до нас в Івано-Франківськ або ж ми зробимо вам проект дистанційно!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!