Заснування дизайн-студії "Mary", принципи, ідеологія.

05.05.2014. - Марія Гутак

В основі ідеології дизайн-студії "Mary" є душа кожної людини окремо. В нашій студії ми маємо різнобічні знання і вміння. Саме всебічний підхід допомагає здавати наші проекти з першого разу.

Говорячи про душу хочеться сказати, що людині жити в своєму домі комфортно, коли дизайн відповідає енергетиці душі і тоді немає ніяких збоїв в сприйнятті та проживанні.

Завжди в процесі інтерв'ю ми намагаємось вникнути глибоко в побажання, думки, потреби та можливості клієнта і таки створити дизайн-проект інтер'єру, ландшафту чи фасаду будинку, який відповідає всім цим принципам.

Дизайн-студія заснована в м. Івано-Франківськ, але є послуга дистанційного проектування, яка з поступом цивілізації набирає обертів. Багато людей за кордоном, або зайняті своїми справами і вони приходять до нас і віддають нам в наші руки все від створення дизайн-проекту до ремонтів "під ключ".

Дизайн-студія "Mary" створювалась з власними принципами роботи та власним підходом до створення проектів з дизайну інтер'єру, ландшафтного дизайну чи дизайну фасаду будинку.

В нашій студії молодий колектив, який під вмілим керівництвом дирекції виріс на високий рівень і в процесі роботи наші клієнти завжди задоволені з спілкування з нашими дизайнерами.

Ми завжди тримаємо рівень не тільки професіоналізму, але і рівень людяності. Там, де на вагах стоять більші гроші, завжди можуть бути різні взаємовідносини, але за 6 років роботи ми виробили свої методи поведінки і підходу до розробки дизайн-проектів з дизайну інтер'єру, ландшафтного дизайну чи дизайну фасаду будинку.

Виходячи з власного досвіду ми побачили, що часто більшість ремонтних бригад не готові думати як зробити ті чи інші завдання дизайнерів і щоб могти пропонувати своїм клієнтам повний пакет послуг з гарантією ми запустили напрям ремонтні бригади. Ремонтні бригади є нашим напрямком, ми не рекомендуємо когось, а надаємо своїх працівників. Наші ремонтні бригади виконують ремонтні роботи тільки по наших дизайн-проектах інтер'єру.

Наша дизайн-студія заснована в травні 2016 року і пройшла багато важких моментів, але дякуючи витримці та слідуванню своїм правилам і принципам ми вистояли і працюємо для вас і надалі!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!