ПРО ДИЗАЙН-СТУДІЮ "MARY"

Створюємо проекти дизайну інтер'єру, ландшафтного дизайну, дизайну фасаду будинку. Надаємо ремонтні послуги в Івано-Франківську.

НАША ДИЗАЙН-СТУДІЯ

гарантує високий професіоналізм від створення дизайн-проекту до завершення ремонтних робіт

Розробка проектів
Розміщення студії

Ми знаходимось в центрі, з можливістю паркування машини біля дверей дизайн-студії "Mary", вивіска привітно сяє і вдень і вночі!

Робочий процес
Стильний дизайн в студії

В нашій дизайн-студії клієнт почувається комфортно- дизайнери запропонують теплу каву і посмішку і клієнт залишається задоволеним!

В студії Mary
Повнота інформації

Системний підхід в наданні інформації дизайнерами щодо послуг дизайн-студії "Mary". Допоможемо з дизайном і з ремонтами!

МИ КРЕАТИВНІ

Кожен наш проект дизайну інтер'єру, ландшафту чи фасаду будинку є індивідуальним та достосованим до потреб, бажань та фінансових можливостей клієнта.

ПУНКТУАЛЬНІ

Всі наші 3Д візуалізації дизайну інтер'єру, ландшафтного дизайну чи дизайну фасаду будинку здаємо вчасно; жодних запізнень від наших дизайнерів.

БАГАТОГРАННІ

В кожному дизайн-проекті інтер'єру, ландшафту чи фасаду будинку ми використовуємо різні матеріали, які обираємо під стиль, ціну, красу і вартість.

ПРИВІТНІ

Наші дизайнери завжди зустрінуть клієнта з посмішкою, в процесі роботи завжди вас проведуть до фіналу бо глибоко знають свою роботу-професію дизайнера.

МИ ЗНАВЦІ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ СПРАВИ!

В процесі роботи ми випрацювали свій підхід в розробці 3Д візуалізацій дизайн-проектів

Яким би складним і цікавим не було дизайнерське завдання, яке ставить перед нами клієнт, ми завжди вникаємо глибоко в процес проектування. Розробляючи дизайн-проект інтер'єру, дизайн ландшафту чи дизайн фасаду будинку ми завжди думаємо про те як клієнт буде жити в створеному дизайн-проекті будинку чи квартири. Чи ж то ми думаємо про бізнес ціль і дохід клієнта коли розробляємо дизайн ресторану. Також ми думаємо як буде почуватися колектив в розробленому дизайні офісу.

Часто стикаємось з ствердженням, що в розробці дизайнерських проектів неможливо поєднати красу, ціну, комфорт. Але це можливо! В нашому досвіді були різні клієнти - багаті, середній клас, а також не заможні. Всі хотіли дизайн-проект інтер'єру будинку, квартири, ресторану, офісу, ландшафтний дизайн або ж дизайн фасаду будинку в Івано-Франківську. Наші дизайнери створили для кожного проект враховуючи всі пункти.

НАПРЯМКИ РОБОТИ

ми пропонуємо весь спектр послуг по дизайну в Івано-Франківську, супровід дизайн-проектів; надання ремонтних послуг та організація ремонів "під ключ" в м. Івано-Франківськ. А це означає, що клієнт тільки спостерігає та насолоджується результатом.

Дизайн інтер'єру

Розробляємо 3Д візуалізацію дизайн інтер'єру квартири, будинку, офісу, ресторану. Надаємо фото з різних ракурсів та всі 2Д креслення і опис матеріалів згідно дизайн-проекту. Розробляємо дизайн-проекти інтер'єру квартири, будинку, офісу чи ресторану в м. Івано-Франківськ, області, а також працюємо дистанційно.

Дизайн ландшафту

Надаємо 3Д візуалізацію ландшафтного дизайну, відео-прогулянку по ділянці, що полегшує образне сприйняття майбутнього ландшафту, генплан, дендроплан, розбивочні креслення та опис всіх матеріалів. Займаємось проектуванням ландшафтів та озелененням, посадкою рослин в Івано-Франківську, розробляємо дизайн-проекти дистанційно.

Дизайн фасаду будинку

Представляємо 3Д візуалізацію стін фасаду будинку, 2Д креслення (розгортка стін), опис матеріалів. В залежності від замовлення на дизайн фасаду будинку ми представляємо клієнту до вибору два варіанти фасаду будинку і пропонуємо матеріали, які будуть зносостійкі та не втратиться краса фасаду будинку.

Реконструкція

Клієнт отримає реконструкцію будинку чи даху в фото, 2Д креслення архітектурного плану. В даному випадку ми розробляємо реконструкцію будинків радянських часів. Глибоко вникаємо в архітектуру старого будинку і що можна зробити, щоб перетворити ваш будинок на красиву архітектурну споруду та розширити простір.

Супровід

Ми надаємо послугу супровод дизайн-проекту. Дизайнерські проекти потрібно супроводжувати і допомагати чужим ремонтним бригадам бо зазвичай ремонтні бригади мало стикаються з дизайнерськими завданнями і часто в процесі роботи з такими бригадами потрібно пояснити , показати і провести до кінця ремонти.

Ремонтні бригади

На наші дизайн-проекти надаємо свої ремонтні бригади за роботу яких ми гарантуємо точність слідування дизайн-проекту. Ми маємо свої ремонтні бригади, які легко втілюють в життя наші завдання по тому чи іншому дизайнерському проекту. Також ми організовуємо ремонти "під ключ", де ми самі організовуємо роботи, закуповуємо матеріали, завозимо і робимо ремонти.

Гарантія

На наші ремонтні послуги надаємо гарантію 1 рік і з нашими послугами з ремонтів клієнт знає, хто несе відповідальність. Часто клієнти наймають людей, які потім не є краінйми і якщо ремонти зроблені не професійно то клієнт стикається з проблемами і часто не може їх вирішити безболісно. Ми даємо гарантію.

Теплий прийом

В нашій дизайн-студії завди тепло і затишно, тепла кава і вся необхідна інформація та доступні ціни. Ми розробляємо проекти Економ-класу, Преміум-класу та ВІП-класу і кожен проект зроблено відповідально та проникливо до деталей. Наші дизайнери запропонують вам теплу каву і вам не захочеться йти від нас...