Що цікавого і важливого в дизайні фасаду будинків?

10.03.2020. - Марія Гутак - засновниця DS Mary

Дизайн фасаду будинків - це дуже складна справа бо поєднює в собі конструкцію, екологічну цінність, вартість матеріалів та красивий дизайн!

Важливим моентом в дизайні фасаду будинків є конструкція будинку та чого він збудований.

Не можна поєднювати , наприклад, елементи з дерева і обшивати їх пінопластом бо дерево буде запрівати. Щоб зробити красивий дизайн то непотрібно знецінювати вартість дерев'яної конструкції, а використати її для користі і щоб дизайн з конструкцією виглядали гармонійно і не шкодили одне другому.

Обшивка фасаду пінопластом важлива в конструкції будинку, яка збудована з блоків чи цегли. Бетонні конструкції зазвичай додають холоду в приміщеннях і обшивака пінопластом допомагає зберегти тепло в приміщеннях будинку.

Щоб, наприклад, зробити фасад будинку з власною конструкцією, які пропонують деякі фірми то будинок має мати міцну стіну. Це вентильовані фасадні системи. Хоча ці фірми говорять, що це не дуже важливо, але якщо на одній стіні буде підвішена конструкція в десятки тон то це важливо! Тому прибігайте до таких послуг якщо в архітектурному плані ваш будинок має міцну основу і стіни можуть витримати потрібну нагрузку на стіни!

Також можна обшивати фасад будинку деревом, комбінувати різні кольори та узори. Дерево не є важким на фасад і не навантажує, але дерево для фасаду часто це дороге задоволення і не кожен може собі позволити.

Є також замінники дерева...

Є такий стиль фасаду як Фахверк. Він передбачає склянні фасади з поєднанням дерева. Ці скляні фасади можна замінити на полікарбонат з різними рельєфними покриттями та ефектами. Це дуже цікавий вид дизайну і він дуже гарно дивиться.

Також важливу річ в дизайні фасаду будинку відіграє і вибір вікон та дверей... Вони як зберігають тепло так і можуть менше завдавати шкоди навколишньому середовищу. Великі панорамні вікна гарно дивляться в стилі дизайну Хай-тек.

Покриття будинку також відіграє важливу роль в розробці дизайну фасаду будинку. Вище бачите фото дизайну фасаду будинку в стилі Хай-тек. Цей будинок ми робили в 2 варіантах - Класика і Хай-тек. якщо брати під увагу архітектурний план то даний будинок збудований в класичному стилі і було троха важко внедрити в нього стиль Хай-тек. Але дещо получилось і досить непогано. В галереї наших робіт ви можете переглянути всі проекти по фасадах будинків і мати змогу поєднати та оцінити для себе.

Щоправда, важливо наголосити, що кожен проект суто індивідуальний і ми вам представляємо до огляду, але важливо знати, що саме ваш проект може бути таким також, що сподобається тільки вам! Саме в цьому і є наш підхід. Ми розробляємо проекти суто під конкретну людину.

Щодо фундаментів...

Фундамент можна багато чим обробити... Це може бути клінкер, камінь, плитка, оброблений камінь та інші матеріали і тут важливу роль відіграє розміщення будинку, можливість забруднення та ступеня води, яка може до нього підходити, природніх умов.

Щодо штукатурок то зараз на ринку є настільки великий вибір, що щось конкретне рекомендуємо тільки в кожному випадку окремо. Є хороші польські штукатурки Majestic, від італійських розробників є хороші штукатурки Acrisyl Decora, які дуже сяють і переливаються на сонці.

Ми запрошуємо вас до нас в нашу дизайн-студію Mary в Івано-Франківськ за своїм дизайном фасаду будинку, що в результаті вам гарантує хороший результат і задоволення.

Паралельно до дизайну у нас працює напрям ремонтних бригад і ми можемо допомогти вам втілити наш дизайн в життя. Ми розробляємо детальний кошторис на ремонтні послуги і в нас помірні ціни.

Запрошуємо до нас в Івано-Франківськ або ж ми зробимо вам проект дистанційно!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!